top of page

DAHA ÖNCEKI İŞBIRLIKLERIMIZ

Doğru Takım Çalışması

Son derece işlevsel, estetik açıdan mükemmel ve kalıcı olacak şekilde iyi tasarlanmış bir mekan: İşte giriştiğimiz her tasarımda ulaşmaya çalıştığımız hedef. Bugüne kadar pek çok kişiye ve işletmeye iç tasarım ihtiyaçlarında yardımcı olduk ve hakkımızda tek bir olumsuz eleştiri işittiğimiz olmadı. Sizin nasıl bir tasarıma ihtiyacınız var? Nasıl yardımcı olabileceğimiz öğrenmek için bize ulaşın.

Client 8

ITHAKA

Doğru Dekorasyon

Levent, İstanbul şehrinin epeydir elden geçmemiş bu mekanı yenilenmeye ihtiyaç duyuyordu, müşterimiz de bu amaçla bizimle iletişime geçtiler. Ithaka yeni mekana hayran kaldılar ve biz de onlarla çalışma fırsatı bulmaktan çok mutluluk duyduk.

Client 2

HEXA

Yeniden Biçimlendirme Projesi

Hexa ile çalışmaya başladığımızda tam olarak ne istediklerini bilmelerine hayran kaldık. Bitmiş işten ve sunduğumuz kişiselleştirme dokunuşlarından son derece memnun kaldılar.

Client 3

TARKO

Kişiselleştirilmiş Mekan

Bu projenin kilit unsuru, konfordan taviz vermeden zemin alanından en çok ve en iyi şekilde faydalanmaktı. Tarko, gerçekleşen tasarımdan çok etkilendi ve iç mimari ofisi olarak Sosyal Sinek Dijital Tasarım Ajansı ile çalışmış olmaktan çok memnun kaldı.

bottom of page